piątek, 15 sierpnia 2014

GINEintima Test pH


"Określenie poziomu pH jest prostą metodą diagnostyczną, która w większości przypadków pozwala zróżnicować obecność w pochwie zakażenia grzybiczego (pH ≤ 4,5) od bakteryjnego (pH > 4,5)."


Producent pisze :

"GINEintima Test pHTM jest wyrobem medycznym przeznaczonym do samodzielnego stosowania w warunkach domowych. Mierzy poziom pH i pomaga wykryć infekcje pochwy.

Łatwy, wiarygodny i szybki
Dzięki specjalnemu aplikatorowi pomiar jest łatwy do przeprowadzenia i szybko daje wynik obrazujący poziom pH."Wykonanie testu jest zalecane nie tylko w przypadku wystąpienia objawów ale i
w celu regularnej kontroli zdrowia intymnego.


W mojej opini:
Całkiem ciekawa sprawa nareszcie mamy możliwość wstępnie przebadać się same - nie zawsze to co wydaje nam się poważną rzeczą jest powodem do paniki :).
Test przeprowadza się szybko, prosto i całkowicie bezboleśnie - choć początkowo wygląd plastikowej "łyżeczki" może przestraszyć.
Instrukcja jak go wykonać jest bardzo dokładna.
Także myślę, że to warto wyprobować kiedy coś wzbudzi naszą niepewność.

Cena za jeden test:

od 4,50 zł do nawet 10 zł

wydaje mi się, że w razie potrzeby lub niepokojących nas objawów warto wydać te 5zł i o ile nie trzeba robić tego zbyt często nie jest to majątek - zwłaszcza że zdrowie jest w końcu bezcenne ;) .

Polecam.

2 komentarze: