niedziela, 21 lipca 2013

Niedziela leniwa

Chciałabym mieć tyle energii co Cezary. Niestety ostatnio coś moja chęć działania gwałtownie spada i objawia się brakiem chęci do czegokolwiek. A tu trzeba coś posprzątać, zacząć mierzyć i planować przenoszenie mebli z pokoju na mieszkanie... skrzyneczki robią się na raty i bardzo powoli. Dzisiaj otrzymały pierwszą warstwę lakieru żywicznego i schną. Z jakiś prac udzierganych w między czasie parę prostych kolczyków :


Założyłam wczoraj temu nicponiowi obróżkę z dzwoneczkiem i ku memu zaskoczeniu nie tylko jej nie ściągał ale i nie pozwala by ktoś inny to zrobił. Chyba mu przypada do gustu, a ja w końcu wiem gdzie się znajduje kiedy łobuzuje :) .8 komentarzy:

 1. Kolczyki świetne zwłaszcza z niebieskimi piórami.
  Z obróżką dla Cezara uważaj,by nie zawisł gdzieś na niej,chociaż prezentuje się w niej cudownie,czarny i czerwony idą w parze:)))
  Piękny czarny diabełek,uwielbiam czarne koty:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie wygląda. Z czerwonym mu do twarzy czyli mordki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne kolczyki! Te z piórkami chyba podobają mi się najbardziej :)
  A kocur świetnie wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczne kolczyki:) a kociak słodziak:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajne kolczyki , a kiciuś cudny , pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo podobają mi się te przedostatnie , fajnie wygląda połączenie perełek i filcu :D Do sierści Cezaremu w tej obróżce :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne kolczyki i każde mają w sobie coś niezwykłego:) Mój kociak też ma obróżkę z dzwoneczkiem, na początku ten dzwoneczek strasznie go wkurzał, ale teraz już mu nie przeszkadza:)

  OdpowiedzUsuń