środa, 16 stycznia 2013

Serduszka serduszka i Podaj Dalej

Coś nie mogę sobie tła dobrać takiego żeby mi pasowało i wciąż jakieś nowe próbuje. To jest Fioletowe, ciemne takie lubie, może uda się że zostanie na dłużej.... Zobaczymy.

A teraz zaczne od zabawy podajdalejkowej :) . Ponieważ ostatnio zapisałam się na jedną u Pejotki i wczoraj dotarła do mnie przesyłka

- 3 pary ślicznych kolczyków
- 2 kredki do oczu w moich ulubionych kolorach
- słodkości

dziękuje bardzo :) troche radości w szary dzień :)


w kolejnej zaś biore udział co zobowiąuje mnie łącznie do użądzeia dwuch podajdajek, trzeba zacząć już z pierwszą  :) .

Tak więc pierwsze trzy osoby, które zostawią pod tym postem komentarz dostaną odemnie wciągu około półtorej miesiąca drobne prezenty z mojego warsztaciku. Te same trzy osoby są zobowiązane potem kontynuować zabawę u siebie i również przygotować zestawy dla trzech osób :). Jeżeli jest ktoś chętny zapraszam :) po wpisaniu komentarza prosze o przesłanie mi na meila mrumru89@gmail.com swojego adresu i cierpliwe czekanie na przesyłkę :) .


Na koniec jeszcze tytułowe serducha. Patrzę tak na waszych blogach co rusz pojawiają się na przekór zimie kolorowe wyroby. Od jakiegoś czasu dysponują sporą ilością materiału w kolorowe motylki (i jest to narazie jedyny materiał jakim dysponuję ;p ) wzięłąm się więc za szycie ozdobnych serduszek w formach zawieszek. Swoją droga aż kusi żeby zrobić jakąś akce PRZYWOŁĄJ WIOSNĘ :p co z tego że dopiero styczeń ;).

  i już naprawdę na koniec eksperyment (kolejny) z filcem ... kotowniki :


4 komentarze:

 1. Za mną też chodzą serduszka, może kiedyś w końcu znajdę na nie ten czas. Na razie przede mną kolejna rehabilitacja i czas poza domem, ale potem z radością wrócę do tego pomysłu. Miłej zabawy z dalszą szyciową twórczością. =)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne serduszka :) Kotowniki urocze :D
  Śliczne prezenciki z zabawy podajdalejkowej :)
  Pozdrowionka...

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne kociaki.
  Wiosnę możemy przyzywać i tak przyjdzie wtedy, kiedy będzie chciała;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. ale fikuśne... filcowe kociaki

  OdpowiedzUsuń