wtorek, 4 lipca 2017

Maleństwa od NICOLE

Niedawno dotarła do mnie niepozorna paczuszka od firmy Nicole.
Znalazłam w niej buteleczkę perfumy, którą wybrałam i zgodziłam sie przetestować oraz gratis, drugą, większą .
Wspierając sie na stronie jednej z blogerek do, której link dostałam od firmy Nicole wybrałam odpowiednik jednego z lubianych prze zemnie zapachów dość drogiej perfumy 

110  odpowiednik CALVIN KLEIN  EUPHORIA

jako dodatek dostałam 

107  odpowiednik CHRISTIAN DIOR  PURE POISON

Poproszono mnie o skupieniu się na unikalności 9 mililitrowej buteleczki mającej zaledwie 10 centymetrów i napełniacza, który firma nazwała SMART FILLER NICOLE i utworzyła nawet specjalnie osobna stronę internetową www.smart-nicole.pl
Mała forma perfumy ma nam pozwolić na zabrnie ulubionego zapachu wszędzie ze sobą. Nicole przytacza przykład z wyjściem na randkę gdy bierzemy ze sobą malutka torebeczkę, do której po wrzuceniu podstawowych potrzebnych nam rzeczy już nie wiele sie zmieści i tu na ratunek przychodzi 9ml "podręcznego" zapachu.
Ja od siebie dodałabym jeszcze komfort zabrania takiego maleństwa np. na nie długi wyjazd czy podróż samolotem gdzie mamy spory nacisk ograniczający zabieranie płynów a tu zawsze można mieć tuż przy sobie poprawiacz nastroju w formie lubianego zapachu :). I dla mnie własnie to udogodnienie ma największe znaczenie.
Także rozmiar na plus! Jak widać małe jednak bywa bardzo użyteczne ;) . Można ją nawet włożyć do kieszeni spodni! Tak też sie zmieści :)

Do tego firma pomyślała, również o możliwości samodzielnego uzupełnienia pojemniczka, przygotowała nawet specjalny filmik pokazujący jak to zrobić www.film.smart-nicole.com
Napełniacz nazwany SMART FILLER NICOLE to ekonomiczna, plastikowa buteleczka, którą każda z nas bez problemu  uzupełni zużytą perfumę.
Skupiając sie teraz na zapachach. Jeśli chodzi o Euphorie zapach jest ładny, przyjemnie zbliżony do oryginału jednak bardzo nie trwały :( . Już po krótkiej chwili rozpływa się w zapomnieniu...Szkoda, bo właśnie nim byłabym najbardziej zainteresowana.
Jak wspomniałam, dostałam również większą buteleczkę drugiego zapachu i ten jest już dużo trwalszy. Nie tak jak oryginalne perfumy jednak dość jak na te w typie "odpowiedników". 
Niestety akurat sam zapach tu nie przypadł mi do gustu choć perfumke jakoś zużyje.

Podsumowując trzeba samemu wypróbować trwałość odpowiednika ulubionych perfum :)
Może akurat wasze zapachy okażą się tymi trwalszymi ;)
 Informacje o cenach, wysyłce i zapachach znajdziemy na www.sklep.smart-nicole.com a jeśli zapiszemy sie do Klubu Nicole, dostaniemy 35% upustu - szczegóły  www.klub.smart-nicole.com.
Zainteresowanych zapraszam tez na strone na Facebooku  www.facebook.com/PerfumyNicole.
 UWAGA! dostałam tez informacje, ostrzeżenie, żę na rynku są złudnie podobne produkty, które nie mają nic wspólnego z firmą.


Firmie dziękuje za możliwość testowania.
Już kiedyś miałam możliwość sprawdzenia ich perfum, w dużo większej wersji zainteresowanych odsyłam  TU.

2 komentarze:

  1. O, tej firmy nie znam. Ciekawa sprawa :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Taka malutka buteleczka jest bardzo wygodna w użyciu i zawsze ją można mieć przy sobie.

    OdpowiedzUsuń