sobota, 11 maja 2013

Lenistwo i pudełeczka

Cały tydzień pogoda dopisywała (popsuła się dopiero dzisiaj), a że mam przyjemność pracować w systemie zmianowym to sporo mogłam z niej skorzystać. Co za tym idzie zabieranie się za wszelkie tworzenie lub wykańczanie prawie gotowych rzeczy szło mi tak opornie jak to możliwe tylko. Podejrzewam, że jeszcze do wrześnie co najmniej tak to będzie wyglądać. Ale cóż, każdej porze roku przysługuje co innego - wiosna lato = byle po za domem, w ruchu na powietrzu! I tak o to jeżdżąc ostatnio na rolkach (w moim mieście najlepszym do tego terenem jest park na wyspie w okół zoo) spotkałam takiego o to pawia skubiącego sobie trawkę.
Co do pudełeczek to powstały dwa. Jedno ozdobione przepiękną serwetką z różyczką,wyglądająca jakby miałą "naturalne spękania". I powiem wam,że jak rzadko jestem szczerze z niego zadowolona. Wieczko jak widać zdobione różyczką, boki brązową farbą nałożoną w dwuch warstwach  by dawała efekt drewna (oczywiście że nie widać tego na zdjęciu :/ ). Środek pomalowany ciemną czerwienią.Drugie prościutkie z przeznaczeniem (jak to moja siostrzyczka ujęła) na ciasteczka dla naszego taty z okazji przyszłej czerwcowej. Motyw uwarunkowany remontem w jego pokoju, w którego rezultacie jedna ze ścian jest pomarańczowa z dużą czarną nalepką przestawiającą kształty afrykańskie - słoniki i drzewa.


14 komentarzy:

 1. To chyba pani paw,bo nie ma tego cudnego ogona,żeby się chwalić wszystkim :(
  Pudełeczka bardzo przypadły mi do gustu,róża pięknie się prezentuje,ale motyw afrykański przebija wszystko.Oryginalność w cenie,oj tata się ucieszy z prezentu:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. super pudełka:) to jeszcze musisz ciasteczka dla taty upiec:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudne, w szczególności to pierwsze:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie Ci wyszły te pudełeczka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne pudełeczka! I sawanna i róża cudnie zdobią wieczka :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajne pudełka! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczne pudełeczka.
  Kotka juz nie chcesz?
  Czekam na adres!

  OdpowiedzUsuń
 8. No właśnie przy takiej pogodzie zal w domu siedzieć ;) Piekne pudełeczka :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten paw to tak na wolności? :)
  Pozdrawiam,
  Asia

  OdpowiedzUsuń
 10. Przepiękne pudełeczka, oba bardzo mnie zachwyciły:)

  OdpowiedzUsuń